Kontakt

Natlok.pl to ogólnopolska redakcja, która bierze na siebie odpowiedzialność informowania Was o crowdfundingu i rzeczywistości, jaką to zjawisko kreuje. Piszemy, ponieważ wierzymy, że dzięki regularnej, zróżnicowanej i opiniotwórczej publicystyce, jesteśmy w stanie upowszechnić to piękne zjawisko i dostarczyć odbiorcy informacji, jakiej dotychczas brakowało w polskiej przestrzeni internetowej.

Choć tworzymy jedną redakcję, to każdy z nas ma za zadanie wzbogacać ten serwis o swój punkt widzenia, często różny od opinii koleżanek i kolegów z zespołu. Stawiamy na różnorodność, szczerość, bezpośredniość i regularność. Choć zaczynamy skromnie, to mamy wielki plan, który razem z Wami zrealizujemy.

Pierwszy cel, jaki sobie stawiamy, to zbudowanie takiej ekipy i takiego rytmu pracy, który pozwoli publikować przynajmniej jeden nowy tekst każdego dnia. W końcu nie chcemy żebyście o nas zapomnieli. Dlatego tworzymy felietony, recenzje, newsy, wideoblogi, wywiady i wiele, wiele więcej.

Natlok.pl to platforma do otwartej wymiany poglądów, dlatego chcemy tworzyć ją razem z Tobą. Chcemy, żeby nasza redakcja rosła, bo dzięki temu nasi użytkownicy otrzymają więcej wartościowych treści. Jeżeli przyświeca Ci podoba idea, jeżeli potrafisz pisać, masz pojęcie o crowdfundingu, masz pomysł i jesteś gotowy tworzyć oddolny ruch crowdfunidingowy razem z nami –  przyłącz się już teraz!

Jesteśmy jeszcze w fazie prototypu, a z Tobą szybciej osiągniemy kolejne cele!
Michał i Kuba

Skontaktuj się z nami!